X
X
Back to the top

Psycholog

Zapraszamy do konsultacji z psychologiem klubowym!

Katarzyna Selwant

Pomagam sportowcom realizować marzenia i dążyć do celu…

Jestem Psychologiem Olimpijskim, wykładowcą akademickim, szkoleniowcem, mówcą motywacyjnym oraz komentatorem wydarzeń sportowych.

Napisałam 3 książki: ZEJDŹ z KANAPY motywującą do aktywności, SIŁOWNIA UMYSŁU o praktycznym treningu mentalnym, TRENING WYGRYWANIA w życiu, biznesie i sporcie. Mam na swoim koncie wiele publikacji z zakresu psychologii sportu, motywacji i sukcesu.

Jako jedyna kobieta, nominowany psycholog, zostałam powołana przez Polski Komitet Olimpijski na XXX Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012, gdzie wspierałam polskich sportowców w walce o medale olimpijskie. Obecnie przygotowuję zawodników do Igrzysk Olimpijskich w PARYŻU 2024.

Dla osób pragnących osiągnąć mistrzostwo w sporcie…

Zawsze lubiłam otaczać się ludźmi, dlatego też z ludźmi bardzo chętnie pracuję. W męskim świecie sportu jestem znanym ekspertem i cenioną kobietą z klasą. Dla osób pragnących osiągnąć mistrzostwo w sporcie, które potrzebują wsparcia i chcą być jeszcze lepszymi, oferuję indywidualny TRENING MENTALNY. Umożliwiam całościowy nowoczesny rozwój poparty olimpijskim doświadczeniem.

Umiem wydobyć z siebie i ludzi to, co najlepsze, ponieważ pracuję na światowych standardach. Jednocześnie prowadzę autorski program szkoleniowy, dla psychologów i trenerów „Pierwsze Kroki w Psychologii Sportu” i wprowadzam na rynek Polski nowe podejście do rozwoju potencjału człowieka. Przekazuję pozytywną energię i wiarę w zwycięstwo.

Pracuję z DZIEĆMI, MŁODZIEŻĄ, DOROSŁYMI, amatorami i profesjonalistami…

Współpracuję z zawodnikami wielu dyscyplin sportowych: aikido, gimnastyka, golf, lekka atletyka (biegi, skoki, rzuty), łyżwiarstwo, jeździectwo, karate, karting, kolarstwo, koszykówka, maraton, narciarstwo i wiele innych.

Wspieram wielu sportowców w walce o złote medale. A współpraca z zawodnikami z pierwszych stron gazet przyniosła nam wspólną ogromną satysfakcję. Często dostaję podziękowania od sportowców za udział w ich sukcesie, co jest dla mnie osobistą nagrodą.

Zapraszam do kontaktu

O nas

Klub Sportowy Lekkoatletyka Dla Dzieci i Młodzieży – Kamil Żewłakow specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Kontakt

Copyright © 2021 Lekkoatletyka dla dzieci – Kamil Żewłakow.