X
X
Back to the top

Osiągnięcia

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 9

Bieg na 60m
Pola Gajosz - 1 miejsce🥇
Antonina Olszówka - 1 miejsce🥇
Liliana Chacińska - 2 miejsce🥈
Julia Kochańska - 3 miejsce🥉
Bieg na 300m
Irena Biela - 2 miejsce🥈
Wiktor Haraburda - 2 miejsce🥈
Natalia Śmigiera - 3 miejsce🥉
Bieg na 600m
Helena Grzonek - 1 miejsce🥇

Cud Nad Wisłą 2022

Bieg na 60m
Maria Gmaj Worek-1 miejsce🥇
Sebastian Bis-1 miejsce🥇
Antonina Olszówka-2 miejsce🥈
Zofia Traut-2 miejsce🥈
Bieg na 200m
Anna Wach-2 miejsce🥈
Miszel Khramtsova-3 miejsce🥉

Dzielnicowe Biegi Przełajowe 2022

Praga Południe
Helena Grzonek-1 miejsce🥇
Bielany
Daria Skowrońska-1 miejsce🥇
Karolina Kiewra-2 miejsce🥈
Karolina Siwko-2 miejsce🥈
Białołęka
Lena Lesiuk-1 miejsce🥇
Aleksandra Pawlak-2 miejsce🥈
Wola
Tosia Prószyńska-1 miejsce🥇
Oliwia Kopeć-1 miejsce🥇

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 8

Bieg na 60m
Pola Gajosz - 1 miejsce🥇
Mateusz Stępkowski - 1 miejsce🥇
Liliana Chacińska - 2 miejsce🥈
Antonina Olszówka - 2 miejsce🥈
Zofia Kellas - 2 miejsce🥈
Julia Kochańska - 3 miejsce🥉
Bieg na 300m
Wiktor Haraburda- 1 miejsce🥇
Karol Chaciński - 3 miejsce🥉
Bieg na 600m
Helena Grzonek - 3 miejsce🥉
Ignacy Pastuszka - 3 miejsce🥉

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 7

Bieg na 60m
Antonina Olszówka - 1 miejsce🥇
Liliana Chacińska - 2 miejsce🥈
Pola Gajosz - 2 miejsce 🥈
Zofia Kellas - 3 miejsce🥉
Bieg na 300m
Wiktor Haraburda- 2 miejsce🥈
Aniela Vysata-Jerzak - 3 miejsce🥉
Maja Wolszczak - 3 miejsce🥉

European Kids Athletics Games - Nieoficjalne Mistrzostwa Europy Dzieci

Skok w dal
Aleksandra Sochacka - 1 miejsce🥇
Bieg na 800m
Daria Skowrońska - 2 miejsce🥈

1 Mila - Bieg Dzieci

Bieg na 400m
1 Zofia Kellas 🥇
1 Ula Oczkowska🥇
1 Ignacy Gunia 🥇

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 6

Bieg na 60m
Pola Gajdosz - 1 miejsce🥇
Liliana Chacińska - 2 miejsce🥈
Zofia Kellas - 2 miejsce 🥈
Irena Biela - 3 miejsce🥉
Bieg na 300m
Paweł Lenkiewicz - 1 miejsce🥇
Hanna Deneka - 3 miejsce🥉

Mistrzostwa Mazowsza U14 2022

Aleksandra Sochacka -🥇bieg przez płotki,🥉skok w dal
Bruno Ciborski -🥇bieg przez płotki, 4 skok wzwyż
Anna Dłutowska - 5 skok w dal
Gabriela Warecka -🥇bieg na 100m
kowrońska Daria -🥇skok wzwyż,🥇bieg na 600m
Natalia Parzych, Dłutowska Anna, Gabriela Warecka, Ewa Warecka-🥈sztafeta 4x100m
Natalia Parzych -🥈bieg na 300m
Stanisław Piotrowski - 5 bieg na 1km

Mistrzostwa Mazowsza U12 2022

Jakub Graniak -🥈bieg na 60m
Lena Lesiuk -🥉skok w dal, 🥉300m
Barbara Rafalska - 4 skok w dal, 4 bieg na 60m
Sebastian Dulniak - 4 skok w dal

Mistrzostwa Warszawy Dzieci 2022

Daria Skowrońska -🥇skok wzwyż,🥈bieg na 600m
Bruno Ciborski -🥈skok wzwyż,🥉skok w dal
Gabriela Warecka -🥇80m płotki,🥇skok w dal
Mateusz Snopek -🥇bieg na 300m
Zofia Stoma -🥇bieg na 100m
Ewa Warecka -🥇piłeczka palantowa
Aleksandra Sochacka -🥇bieg na 300m,🥈skok w dal
Lena Lesiuk -🥉 bieg na 300m,🥈skok w dal
Jakub Graniak -🥈bieg na 60m
Sebastian Dulniak - 🥇bieg na 600m
Bartosz Długosielski -🥉bieg na 60m

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 5

Bieg na 60m
Zofia Kellas - 2 miejsce🥈
Maria Wnuk - 2 miejsce 🥈
Aleksandra Sochacka - 3 miejsce 🥉
Bieg na 300m
Aleksandra Sochacka - 1 miejsce🥇
Bieg na 600m
Helena Grzonek - 3 miejsce🥉

Legionowskie Przełaje

Bieg na 600m
Ula Oczkowska - 1 miejsce🥇

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 4

Bieg na 60m
Pola Gajdosz - 1 miejsce🥇
Liliana Chacińska - 3 miejsce 🥉
Bieg na 600m
Helena Grzonek - 1 miejsce🥇

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 3

Bieg na 60m
Aleksandra Sochacka - 1 miejsce🥇
Irena Biela - 2 miejsce 🥈
Zofia Kellas - 3 miejsce 🥉
Bieg na 300m
Aleksandra Sochacka - 1 miejsce🥇
Irena Biela - 2 miejsce 🥈

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 2

Bieg na 60m
Pola Gajosz - 1 miejsce🥇
Liliana Chacińska - 1 miejsce🥇
Miszel Khramtsova - 2 miejsce 🥈
Aleksandra Sochacka - 3 miejsce 🥉
Zofia Kellas - 3 miejsce 🥉
Bieg na 300m
Miszel Khramtsova - 1 miejsce🥇
Aleksandra Sochacka - 1 miejsce🥇
Irena Biela - 2 miejsce 🥈

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 1

Bieg na 60m
Pola Gajosz - 1 miejsce🥇
Liliana Chacińska - 2 miejsce 🥈
Franciszek Żabka - 2 miejsce 🥈
Kuba Mokrzański - 3 miejsce 🥉
Marianna Czorniej - 3 miejsce 🥉
Miszel Khramtsova - 3 miejsce 🥉
Helena Grzonek - 3 miejsce 🥉
Bieg na 300m
Piotr Linczerski - 2 miejsce 🥈
Marianna Czorniej - 2 miejsce 🥈
Miszel Khramtsova - 2 miejsce 🥈
Alicja Kubacka - 3 miejsce 🥉
Irena Biela - 3 miejsce 🥉
Bieg na 600m
Helena Grzonek - 1 miejsce 🥇
Adam Jaroń - 1 miejsce 🥇

Warszawska Liga Biegowa 2021 - runda 10 finałowa

Bieg na 60m
Aleksandra Sochacka - 2 miejsce🥈
Trenerka Agnieszka - 2 miejsce🥈
Trener Kamil - 2 miejsce🥈
Zosia Kellas - 3 miejsce 🥉
Ignacy Gunia - 3 miejsce 🥉
Bieg na 300m
Aleksandra Sochacka - 1 miejsce🥇

City Trail Junior

Bieg na 60m
Ula Oczkowska - 1 miejsce🥇

Warszawska Liga Biegowa 2021 - runda 9

Bieg na 60m
Ignacy Gunia - 1 miejsce🥇
Ula Oczkowska - 2 miejsce🥈
Aleksandra Sochacka - 3 miejsce 🥉
Kamil Olawa - 3 miejsce 🥉
Bieg na 300m
Aleksandra Sochacka - 1 miejsce🥇
Ignacy Gunia - 2 miejsce 🥈
Ula Oczkowska - 3 miejsce 🥉

II Miting Lekkoatletyczny J.Kuleszy

Bieg na 60m
Bruno Rosa - 1 miejsce🥇
Aleksandra Sochacka - 3 miejsce 🥉
Julian Kontny - 3 miejsce 🥉
Skok w dal
Aleksandra Sochacka - 2 miejsce 🥈
Julian Kontny - 2 miejsce 🥈
Rzut piłeczką palantową / Pchnięcie kulą
Franciszek Karpiuk - 1 miejsce 🥇
Bruno Rosa - 2 miejsce 🥈

Warszawska Liga Biegowa 2021 - runda 7

Bieg na 60m
Szymon Markowski - 1 miejsce🥇
Aleksandra Sochacka - 2 miejsce 🥈
Ignacy Gunia - 2 miejsce 🥈
Wiktor Wiater - 3 miejsce 🥉
Bieg na 300m
Szymon Markowski - 1 miejsce🥇
Aleksandra Sochacka - 2 miejsce 🥈
Ignacy Gunia - 3 miejsce 🥉

Mistrzostwa Europy Dzieci - European Kids Athletics Games 2021

Bieg na 60m
Zosia Stoma - 2 miejsce 🥈
Bieg na 800m / Skok wzwyż
Daria Skowrońska - 2 miejsce 🥈 > 800m
Daria Skowrońska - 4 miejsce > skok wzwyż

Warszawska Liga Biegowa 2021 - runda 5

Bieg na 60m
Maja Stolarek - 1 miejsce🥇
Szymon Markowski - 1 miejsce🥇
Zofia Kellas - 2 miejsce 🥈
Ignacy Gunia - 3 miejsce 🥉
Bieg na 300m
Ula Oczkowska - 2 miejsce 🥈
Ignacy Gunia - 3 miejsce 🥉

Mistrzostwa Warszawy Młodzików

Bieg na 2 km
Michał Żaczkiewicz - 3 miejsce 🥉

Warszawska Liga Biegowa 2021 - runda 4

Bieg na 60m
Ignacy Gunia - 2 miejsce 🥈
Zofia Kellas - 2 miejsce 🥈
Maja Stolarek - 3 miejsce🥉
Kamil Olawa - 3 miejsce🥉
Filip Turyk - 3 miejsce🥉
Bieg na 300m
Ula Oczkowska - 1 miejsce 🥇
Ignacy Gunia - 2 miejsce 🥈
Filip Turyk - 3 miejsce🥉

Biegowe Wtorki Lekkoatletyczne

Bieg na 200m
Michał Żaczkiewicz - 1 miejsce 🥇

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Dzieci

Warszawska Liga Biegowa 2021 - runda 3

Bieg na 60m
Szymon Markowski - 2 miejsce 🥈
Ignacy Gunia - 2 miejsce 🥈
Irena Biela - 3 miejsce 🥉
Kamil Olawa - 3 miejsce🥉
Bieg na 300m
Ula Oczkowska - 2 miejsce 🥈
Ignacy Gunia - 2 miejsce 🥈

Warszawska Liga Biegowa 2021 - runda 2

Bieg na 60m
Szymon Markowski - 2 miejsce 🥈
Ula Oczkowska - 3 miejsce 🥉
Ignacy Gunia - 3 miejsce 🥉
Bieg na 300m
Ula Oczkowska - 1 miejsce 🥇
Helena Grzonek - 2 miejsce 🥈
Szymon Markowski - 2 miejsce 🥈

Warszawska Liga Biegowa 2021 - runda 1

Bieg na 60m
Szymon Markowski - 1 miejsce 🥇
Ignacy Gunia - 3 miejsce 🥉
Bieg na 300m
Ula Oczkowska - 1 miejsce 🥇
Szymon Markowski - 2 miejsce 🥈
Ignacy Gunia - 2 miejsce 🥈

O nas

Klub Sportowy Lekkoatletyka Dla Dzieci i Młodzieży – Kamil Żewłakow specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Godziny pracy

Copyright © 2021 Lekkoatletyka dla dzieci – Kamil Żewłakow.