X
X
Back to the top

Maskotka klubowa

Winner

Maskotka Twojego klubu lekkoatletycznego!

Zastanawiacie się dlaczego wołają na mnie Winner?

Ponieważ codziennie bez względu na panującą pogodę jestem aktywny sportowo. Najbardziej lubię biegać, skakać oraz rzucać. Fajnie jest być w klubie w którym często mogę brać udział w zawodach lekkoatletycznych. Oczywiście nie zawsze wygrywam, ale sam udział za każdym razem sprawia mi ogromną satysfakcję! Stojąc na starcie już jestem wygranym, stąd moja ksywka Winner. Właśnie dlatego zachęcam Was do udziału w zawodach bez względu na osiągnięty wynik bo najważniejszy jest uśmiech, radość i rywalizacja według zasad fair-play!

Zazwyczaj możecie spotkać mnie na zawodach, piknikach, obozach oraz innych wydarzeniach lekkoatletycznych. Już niedługo się zobaczmy i wspólnie będziemy mogli kibicować, dopingować, rywalizować oraz zbijać niekończące się piąteczki szczęścia! W naszym klubie każde dziecko jest Winnerem!

Koniecznie poznajcie moje sportowe motto – Dzisiaj skaczesz, jutro biegasz, a pojutrze medal zbierasz!💜💛

Zastanawiasz się jeszcze czy warto spróbować?

Nie czekaj, przyjdź na pierwszy bezpłatny trening i baw się razem z nami!

DZISIAJ SKACZESZ, JUTRO BIEGASZ, A POJUTRZE MEDAL ZBIERASZ!

O nas

Klub Sportowy Lekkoatletyka Dla Dzieci i Młodzieży – Kamil Żewłakow specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Kontakt

Copyright © 2021 Lekkoatletyka dla dzieci – Kamil Żewłakow.