X
X
Back to the top

Dzień Dziecka na Białołęce 💜💛

Dzień Dziecka na Białołęce 💜💛

Serdecznie zapraszamy na współorganizowany piknik z okazji Dnia Dziecka z Urząd Dzielnicy Białołęka. Tego dnia zostanie przygotowane mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, w tym specjalna strefa lekkoatletyczna naszego klubu oraz możliwość pokonania specjalnego lekkoatletycznego toru przeszkód w godzinach 12:50-13:50.
 
Do zobaczenia na pikniku!
W Parku Henrykowskim od 11 do 18 swoją misję i projekty prezentować będą białołęckie organizacje pozarządowe. Jak zwykle podczas „Kulturalno – Artystycznej Białołęki Pożytecznej” stowarzyszenia i fundacje przygotowały m.in. pokazy naukowe, warsztaty cyrkowo – akrobatyczne, animacje sportowe i zajęcia plastyczne. Zabawy dla dzieci poprowadzi niezawodna DJ MIKI. W czasie takiej imprezy nie może zabraknąć dmuchańców, schłodzić będzie się można na wodnym placu zabaw. Będą też porady zdrowotnych, a panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych badan profilaktyczno – diagnostycznych w kierunku raka szyjki macicy w mobilnym gabinecie cytologicznym. Na scenie wystąpi zespół „Szafa Gra”, który zaprosi do wspólnej zabawy i śpiewania. Czas umili nam występ skrzypka z DJ-em oraz potańcówka dla dorosłych.

Data

cze 04 2022
Expired!

Czas

11:00 - 18:00

O nas

Klub Sportowy Lekkoatletyka Dla Dzieci i Młodzieży – Kamil Żewłakow specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Godziny pracy

Copyright © 2021 Lekkoatletyka dla dzieci – Kamil Żewłakow.