X
X
Back to the top

Content | Kadra trenerska

Kadra trenerska

Dominika Jędrzejczyk – związana ze sportem wyczynowym od dziecka. Swoją przygodę rozpoczęła już w wieku 7 lat. Lekkoatletka specjalizująca się w trójskoku. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski oraz medalistka Mistrzostw Polski AZS.

Dominiki pasją od wielu lat jest praca z dziećmi, która daje jej wiele radości i satysfakcji. Zawsze poświęca swoim zawodnikom sto procent uwagi. Wierzy, że dobre nawyki nabyte od podstaw i dbałość o szczegóły zaprocentują w przyszłości fantastycznymi wynikami.

Rafał Sulwirski – od najmłodszych lat związany ze sportem. Uwielbia wszelką aktywność fizyczną. Trener specjalizujący się̨ w skoku w dal oraz trójskoku lekkoatletycznym. Czynny zawodnik zdobywający najwyższe stopnia podium oraz złote medale Mistrzostw Polski. Dysponuje ogromną wiedzą wynikającą̨ z wieloletniego doświadczenia pracy z dziećmi i młodzieżą. Bardzo dobry kontakt z zawodnikami stanowi dla niego przepis na udaną i owocną współpracę. Cechuje się̨ profesjonalnym i perspektywicznym myśleniem, dokładnie planuje i analizuje rozwój swoich podopiecznych.

Michał Sumiński – od dziecka zakochany w sporcie. Jako zawodnik specjalizował się w biegach sprinterskich oraz skoku w dal. Mistrz Polski w sztafecie 4x100m oraz finalista w skoku w dal. Jego pasją jest praca z dziećmi. Uwielbia kształtować oraz doskonalić sprawność fizyczną swoich podopiecznych poprzez zabawę i naukę podstawowych konkurencji lekkoatletycznych. Cechuje go pomysłowość, profesjonalizm i zaangażowanie oraz otwartość na potrzeby zawodników. Każdy trening jest lawiną zdobytych umiejętności dla jego podopiecznych pod czujnym okiem profesjonalisty.

Kamil Żewłakow – założyciel oraz prezes klubu sportowego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz medalista Mistrzostw Polski w skoku o tyczce. Od wielu lat koordynuje działania grup dziecięco – młodzieżowych w Warszawskich klubach sportowych. Z zakresu szkolenia współpracę realizuje także z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, gdzie został powołany na szkoleniowca Zaplecza Kadry Narodowej w skoku o tyczce. Prowadzi również ogólnopolskie szkolenia z zakresu lekkiej atletyki dzieląc się wiedzą wśród innych trenerów oraz sam uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach pozwalających na doskonalenie swoich umiejętności. Połączenie pasji oraz zdobytej wiedzy na przestrzeni lat, pozwoliło trenerowi Kamilowi wychować wielu zawodników osiągających jedne z najlepszych wyników w Polsce jak i w Europie.

Weronika Buczek – od najmłodszych lat związana ze sportem zawodowym. Praca u podstaw to motto jakie stosuje i przynosi najlepsze rezultaty w postaci poprawy sprawności fizycznej każdego podopiecznego. Trening ogólnorozwojowy z zakresu lekkiej atletyki oraz umiejętność periodyzacji odpowiednich ćwiczeń, wywołuje nieustające zaangażowanie zawodników oraz uśmiech na buziach młodych lekkoatletów. Dzięki doświadczeniu wie jak zaszczepić w dziecku zapał do aktywności fizycznej na długie lata.

Maja Ślepowrońska – ze sportem związana od 7 roku życia. Obecnie lekkoatletka startująca na Mistrzostwach Polski oraz reprezentująca nasz kraj na Mistrzostwach Europy oraz Mistrzostwach Świata. Bogate doświadczenie zbierane przez lata, pozwala na dokładne przygotowanie dziecka do współczesnych potrzeb świata sportu. Treningi prowadzone przez Maję są z pewnością ciekawym i przyjemnym wyzwaniem dla każdego dziecka. Jest perfekcjonistką, która uwielbia kontakt z drugim człowiekiem. Kocha inspirować młodych zawodników do działania i proszę uwierzyć jest w tym naprawdę dobra.

Stanisław Szewczyk – dla niego lekkoatletyka to nie tylko hobby, ale i pasja. Były lekkoatleta specjalizujący się w skoku o tyczce. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz Akademickich Mistrzostw Polski. Doświadczony trener angażujący się w każdą minutę treningu. Technikę poszczególnych konkurencji lekkoatletycznych uwielbia analizować godzinami, aby osiągnąć najlepsze rozwiązanie. Idealnie sprawdza się w treningu dzieci i młodzieży. Na zajęciach grupowych dba, by każde dziecko czuło się jak najlepiej z innymi uczestnikami. To właśnie dzięki niemu Twoja pociecha zyska grono lekkoatletycznych przyjaciół.

Zosia Marek – już w wieku przedszkolnym uwielbiała biegać oraz skakać przez różnego rodzaju przeszkody. Lekkoatletka specjalizująca się w biegach sprinterskich oraz biegu przez płotki. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski.

Zawsze uśmiechnięta oraz pozytywnie nastawiona. Wielka miłośniczka pracy z dziećmi i młodzieżą. Dopilnuje, by każdy uczestnik wykonywał ćwiczenie prawidłowo, pamiętając przede wszystkim o radości i zabawie z uprawiania sportu.

Daniel Chrustny – od zawsze związany ze sportem. Swoją przygodę z lekką atletyką zaczynał już w wieku 10 lat. Trening ogólnorozwojowy pozwolił w późniejszym wieku na doskonalenie swoich umiejętności w konkurencji skoku o tyczce oraz wieloboju. Medalista Mistrzostw Polski osiągający bardzo dobre wyniki sportowe. Daniel jest doświadczonym trenerem z zakresu treningu ogólnorozwojowego wśród dzieci i młodzieży. Potrafi zarazić pasją do sportu na długie lata oraz sprawić by sportowy talent wspiął się na wyżyny swoich maksymalnych możliwości.

O nas

Klub Sportowy Lekkoatletyka Dla Dzieci i Młodzieży – Kamil Żewłakow specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Godziny pracy

Copyright © 2021 Lekkoatletyka dla dzieci – Kamil Żewłakow.